Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Mësoni 6 mënyrat natyrale për të hequr qafe puçrrat dhe për ta bërë lëkurën tuaj të shkëlqejë

-800-0-61892b32e7c26

Puçrrat shfaqen gjatë gjithë kohës, është një cikël krejtësisht natyral për këdo në çdo moshë. Ato mund të shfaqen në të gjithë trupin tuaj dhe të shfaqen në forma të ndryshme.

Lajmi i mirë është që mund të bëjmë diçka për këtë! Ka një sërë mënyrash natyrale për të qetësuar lëkurën dhe është shumë e arritshme për të rikthyer lëkurën në ‘rrugën’ e duhur edhe pasi të kenë dalë puçrrat.

Ja disa mënyra natyrale që do t’ju ndihmuar të hiqni qafe puçrrat:

1. Akull

2. Aspirinë e shtypur

3. Vaji i farës së lirit

5. Kastravec

6. Vaj rozmarine

Related Posts

Leave a comment