Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Rriten sërish temperaturat, ky është parashikimi i motit për sot

auto_18moti_shqiperi1597734172

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot me diell në të gjithë territorin.

Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë rritje të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore, nga 04°C në 14°C, në zonat e ulëta nga 11°C në 22°C dhe në zonat bregdetare nga 14°C në 24°C.

Era do të fryjë në drejtim Veripërëndimor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë deri në 3 ballë.

Rriten sërish temperaturat dhe mot i kthjellët, ky është

Related Posts

Leave a comment