Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

E mërkura vjen me diell dhe temperatura deri në 12 gradë, moti sot

-640-0-61b98e347d3c2

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin mot të qëndrueshëm.

Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë rritje të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore, nga -8°C në 03°C, në zonat e ulëta nga 00°C në 09°C dhe në zonat bregdetare nga 02°C në 12°C.

Era do të fryjë në drejtim Verilindor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 3 ballë.

 

Related Posts

Leave a comment