Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Diell dhe temperatura deri në 30 gradë, ky është parashikimi i motit

Download (2)

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të qëndrueshëm në të gjithë vendin, por herë pas here do ketë edhe kalime vranësirash pa shkaktuar reshje.

Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të kenë një rritje të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore, nga 13°C në 23°C, në zonat e ulëta nga 20°C në 29°C dhe në zonat bregdetare nga 22°C në 30°C.

Era do të fryjë në drejtim Verior-Veriperëndimor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 2-3 ballë.

Diell dhe temperatura deri në 30 gradë, ky është parashikimi

Related Posts

Leave a comment