Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Berisha zhvendos “Foltoren”/ Ja në cilin qytet do të mblidhen demokratët

247228036_426863192128122_3857977771994277349_n-752x440

Ish kryeministri Sali Berisha ka njoftuar mbledhjne e “Foltores” së radhës.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Berisha bën me dije se ditën e premte “Foltorja” do të zhvillohët në qytetin e Beratit.

“Njoftim!
Neser diten e premte me daten 22 tetor ne ora 17:00 ne Pallatin e Kultures te qytetit te Beratit do mbahet “Foltorja: Per nje Parti Demokratike me te bashkuar, me te forte, me te hapur”. Ftoj demokratet dhe demokratët e Qarkut te Beratit te marrin pjese. Vetem te bashkuar fitojme”, shkruan Berisha.

 

Related Posts

Leave a comment