Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Afganët do vijnë në Shqipëri, Erion Braçe nxjerr fotot dhe bën reagimin e papritur

-800-0-611acc4ca3f32

Zv.kryeministri Erion Braçe ka publikuar foto ku ka krahasuar Kabulin e vitit 1972 me atë të ditëve të sotme që është pushtuar nga talebanët.

“KANE ARDHUR TALIBANET! JA CFARE I KA BERE FONDAMENTALIZMI ATIJ VENDI! Keto grate qe po shajne neper rrjete sociale pranimin e grave afgane ne rrezik jete prej Shqiperise, shpresoj te mos jene me mjeker e mustaqe!”- shkruan Braçe.

Related Posts

Leave a comment