Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Po kalonte rrugën për në Universitet/ Makina ‘hedh në ajër’ studenten në Korçë, largohet shoferi

-640-0-617b9d4bc897e

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në qytetin e Korçës.

Një vajzë është përplasur nga një automjet dhe gjendja e saj shëndetësore paraqitet e rëndë, sipas mjekëve.

Aksidenti ndodhi pranë Universitetit të Korçës “Fan Noli”, teksa studentja po kalonte rrugën.

Sipas informacioneve, studentja ka marrë dëmtime të shumta. Ndërkohë shoferi është larguar menjëherë nga vendngjarja.

Policia po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Related Posts

Leave a comment

Po kalonte rrugën për në Universitet/ Makina ‘hedh në ajër’ studenten në Korçë, largohet shoferi

-640-0-617b9d4bc897e

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në qytetin e Korçës.

Një vajzë është përplasur nga një automjet dhe gjendja e saj shëndetësore paraqitet e rëndë, sipas mjekëve.

Aksidenti ndodhi pranë Universitetit të Korçës “Fan Noli”, teksa studentja po kalonte rrugën.

Sipas informacioneve, studentja ka marrë dëmtime të shumta. Ndërkohë shoferi është larguar menjëherë nga vendngjarja.

Policia po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Related Posts

Leave a comment